Airsoft Društvo ŽELVE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Airsoft Društvo ŽELVE

Pridemo ko pridemo
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 pravilo SILENT KILL

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Bullet
Major General
Major General
Bullet


Število prispevkov : 854
Join date : 12/10/2009
Age : 36
Kraj : Novo mesto
napadalna enota napadalna enota : Assault
lastnik puške : A&K m4 Casv; Dboys rk12 "Krinkov"; DE m56 ; KJW Beretta p92

pravilo SILENT KILL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pravilo SILENT KILL   pravilo SILENT KILL EmptyPon 30 Avg - 17:09:41

Tud tukej bi se lahko razpisou na dolgo in široko glede na izkušnje iz preteklosti, pa se ne bom.. Od zdej naprej se tega držimo vsi.


Pravilo "silent kill": Če igralca zalotimo nepripravljenega ali ga presenetimo na bližje kot 5m, uporabimo t.i. "silent kill".
TO POMENI:

- primer: Nekdo je skrit v visoki travi in leži nepremično. Mimo pridem jaz, gledam v totalno drugo smer in skritega sploh ne opazim. V tem primeru on lahko uporabi silent kill, pri katerem mi samo s kretnjo oz. minimalnimi šumi(njegova izbira, biti pa mora seveda dovolj razločno da jaz razumem) signalizira da sem ven iz igre. Pri tem NE sprašujem vprašanj, se ne derem oz. povzročam nepotrebnega hrupa oz. kretenj ki bi moji ekipi na kakršn koli način sporočile da sem mrtev. Pravilno ravnanje je da se na "mestu zločina" usedem na tla in mirno počakam od 5-10minut(če se igralec ki te je ubil odloči za premik, se takoj ko gre stran in ni nevarnosti da ga izdaš premakneš na spawn. )
Tudi v primeru igre z MEDICOM se NE dereš ampak isto počakaš, potem pa kličeš.
V NOBENEM PRIMERU igralca ne izdaš ko je zadan silent kill. Vse razprtije in dileme se rešujejo po končani akciji.


- "Silent kill" je mogoč tudi takrat, kadar obstaja velika verjetnost, da bi igralca s strelom poškodovali(če igralcu pridemo za hrbet z razdalje DO MAX 10m ter vanj merimo s puško ko se obrne in nas opazi). Takrat se ga dotaknemo ali mu s kretnjo signaliziramo da je izločen. S silent killom izločeni igralec v nobenem primeru ne sme izdati svojega položaja. Če v okolici ni nikogar se brez besed umakne iz terena, v nasprotnem primeru pa se tiho usede na tla ter vsaj 5minut pri miru čaka.

"Silent kill" NE velja:

* če nimamo direktne linije strela (za vogalom)
* če se z nasprotnikom gledaš iz oči v oči


vsa morebitna vprašanja ali situacije ki jih mogoče nisem zajel lahko sledijo spodaj, pa jih bomo predebatiral.
Nazaj na vrh Go down
Buster
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Buster


Število prispevkov : 284
Join date : 17/10/2009
lastnik puške : M4 karavan x2

pravilo SILENT KILL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pravilo SILENT KILL   pravilo SILENT KILL EmptyPon 30 Avg - 23:12:48

tu bi še dodal, ko rečeš "silent kill" naj bo tvoja puška al whatever uperjeno v tarčo

torej ne morš ležat na tleh obrjen čist drugam, ko en prikoraka mimo (ki te sicer ne vidi), ti se pa ozreš čez ramo pa mu rečeš silent kill, ker dejansko bi bilo nemogoče, da bi ga zadel, ker se nebi mogu obrnit brez šuma/ pravočasno, če pa si taka ninđa pa to itak dejansko nardiš in ni panike.
Nazaj na vrh Go down
Bullet
Major General
Major General
Bullet


Število prispevkov : 854
Join date : 12/10/2009
Age : 36
Kraj : Novo mesto
napadalna enota napadalna enota : Assault
lastnik puške : A&K m4 Casv; Dboys rk12 "Krinkov"; DE m56 ; KJW Beretta p92

pravilo SILENT KILL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pravilo SILENT KILL   pravilo SILENT KILL EmptyTor 31 Avg - 8:23:46

To pa absolutno že tko in tko mora držat.. Hvala da si omenu!Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





pravilo SILENT KILL Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pravilo SILENT KILL   pravilo SILENT KILL Empty

Nazaj na vrh Go down
 
pravilo SILENT KILL
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MEDIC pravilo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Airsoft Društvo ŽELVE :: FAQ-
Pojdi na: